Door ex weggegeven hond terug bij baasje

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 20/03/2016 om 15:25
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:54

De stiekem weggegeven Heerlense hond is weer terug bij zijn baasje, dankzij de aandacht op Facebook. Dat meldt de trotse eigenaar op Facebook.

Zijn ex-vriendin verkocht de hond via Marktplaats toen zijn baasje in het buitenland zat. Hij ontdekte dat er iets niet pluis was met de hond toen hij de beelden van een bewakingscamera bestudeerde.

Eenmaal thuis ontdekte hij dat de hond weg was. Een oproep op sociale media werd tienduizenden keren gedeeld. De nieuwe 'eigenaar' meldde zich dit weekend en gaf de pup terug.

Kijk hier voor de zoekactie naar de hond via facebook >>

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties