Donny M. op 17 oktober naar Pieter Baan Centrum

foto © ZO-NWS | Track 88
Gepubliceerd op 14/09/2022 om 12:05
Laatst bewerkt op 14/09/2022 om 12:12

Donny M. (22) uit Geleen, verdachte in de moordzaak-Gino, zal op 17 oktober naar het Pieter Baan Centrum worden overgebracht voor onderzoek naar zijn psyche. Hij verblijft op dit moment in de gevangenis in Vught. 

Het Openbaar Ministerie (OM) had de rechtbank in Maastricht woensdag op zitting gevraagd de start van dat onderzoek uit te stellen, maar daar wilde de Maastrichtse rechtbank niet in meegaan. 

"Dit dossier bevat al om en nabij de 2000 pagina's en heeft de vorm van een eind-proces-verbaal, al heeft het OM kennelijk nog aanvullende vragen. Maar die kunnen ook voor 17 oktober gesteld worden. De verdachte heeft aangegeven hieraan te zullen meewerken", aldus de rechtbank. 

Op 5 december is er een nieuwe pro-formazitting in deze zaak gepland. 

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties