Diversão! maakt indrukwekkend debuut op grootste sambafestival

Diversao! tijdens hun optreden in Coburg. Foto: Diversao!
Gepubliceerd op 14/07/2025 om 08:00
Laatst bewerkt op 14/07/2025 om 09:50

Sambaband Diversão! kijkt tevreden terug op hun optreden in de Duitse stad Coburg. Daar was afgelopen weekend een van de grootste sambafestivals ter wereld en Diversão! gaf daar een indrukwekkend optreden.

Het was voor het eerst dat Diversão! op het prestigieuze Samba Festival Coburg stond. Het is het grootste sambafestival buiten Brazilië, waar jaarlijks meer dan 200.000 bezoekers op afkomen. Drie dagen lang worden bezoekers getrakteerd op opzwepende ritmes, kleurrijke kostuums en ongekende energie. Tussen de absolute top van de internationale sambawereld wist de band met spelers uit de regio Parkstad zich overtuigend te laten gelden.

"Het is echt een eer om hier te mogen staan," zegt dirigent Jeffrey van Asten na afloop. "Je voelde de energie van duizenden mensen die helemaal opgaan in onze muziek. En dat we dan onderdeel mochten zijn van die line-up … dat is gewoon kippenvel."

Ook op social media regende het enthousiaste reacties. Bezoekers van het festival uit binnen- en buitenland deelden filmpjes van het optreden, waarin te zien is hoe Diversão! een hele festivalstraat op z’n kop zette. "Was für eine geile Party" klinkt het onder een van de video’s op Instagram.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Reclame

Advertenties