Diamanten bruidspaar in Brunssum
Karel en Lily Stachorski-Sikora uit Brunssum zijn 60 jaar getrouwd. Het diamanten bruidspaar kreeg daarom burgemeester Luc Winants dinsdagmiddag op de koffie.
Hij feliciteerde het diamanten bruidspaar namens het gemeentebestuur, en overhandigde een bos bloemen en een tinnen bord met inscriptie.
Karel Stachorski (82) werkte vroeger op de Oranje Nassau mijnen bij de werktuigkundige dienst. Na sluiting van de mijnen vond hij een baan als arbeidsdeskundige bij de Gemeente Rotterdam. Vroeger was hij ook lange tijd tweede voorzitter van VV De Leeuw. Bij de voetbalclub is hij nu erevoorzitter.
Zijn vrouw Lily (77) zorgde vroeger voor het huishouden. Haar grootste hobby's waren keybord spelen en spelletjes op de computer. Het diamanten bruidspaar heeft 4 kinderen, drie meisjes en één zoon.
Kijk hier naar een fotoreportage van het bezoek aan het diamanten bruidspaar Stachorski-Sikora >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.