Dak bij Van Cranenbroek deels ingestort

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 24/06/2016 om 11:30
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:52

Bij Van Cranenbroek in Landgraaf is een deel van het dak ingestort. Het dak van het in 2011 geopende pand bleek niet bestand tegen het hevige noodweer dat donderdagnacht door de regio trok.

De brandweer kreeg donderdagavond een melding over problemen met het dak van een winkel die voornamelijk alles verkoopt dat met de tuin te maken heeft. Echter toen de hulpdiensten arriveerden was een deel van het dak al bezweken. Bij het instorten van het dak is niemand gewond geraakt. De ravage bij de winkel is enorm. Toch is de winkel aan de Mincklerstraat gewoon geopend.

Ook op diverse andere plaatsen in Landgraaf zorgde de regen voor veel overlast. De riolering bleek niet bestand te zijn tegen de gigantische hoeveelheden water. Straten stonden blank, kelders en woningen stroomden vol.

Uit een bericht op de website van de gemeente Landgraaf blijkt dat er met man en macht gewerkt wordt om afgewaaide takken en omgewaaide bomen te verwijderen.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties