Crossmotor gestolen uit supermarkt
Twee onbekenden hebben uit een supermarkt aan het Carboonplein in Kerkrade een crossmotor gestolen. In de nacht van dinsdag op woensdag verschaften twee onbekende mannen zich toegang tot de winkel.
De motor stond in de supermarkt om een merk energiedrank te promoten.
Om niet herkend te worden droegen beide daders een integraalhelm. De politie is gestart met een onderzoek, maar de daders zijn nog niet gevonden.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.