Cheque voor Smile voor i-Cell
Tijdens de STAPloop in Brunssum is zaterdag een cheque overhandigd aan de Stichting Smile voor i-Cell. De Brunssumse stichting zet zich in voor onderzoek naar de zeer zeldzame, erfelijke stofwisselingsziekte genaamd I-Cell disease.
Liam uit Brunssum is één van hen. Hij werd een paar jaar geleden geboren met de stofwisselingsziekte. Een behandeling is er nog niet en daarom komen veel kinderen die de ziekte hebben al na een paar jaar te overlijden.
Daarom werd Smile voor i-Cell opgericht. Peter Borsdorf doneerde tijdens de STAPloop 500 euro voor onderzoek naar de ziekte. Dat bedrag werd door de Emma Foundation (onderdeel van Emma Shoes) verdubbeld naar 1000 euro.
De cheque werd zaterdag overhandigd aan de initiatiefnemers van Smlle voor i-Cell.
Kijk hier naar foto's van het overhandigen van de cheque aan Smile voor i-Cell >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.