Chavanel wint tijdrit door Schinnen
De tijdrit van de Eneco Tour is vrijdag gewonnen door de Fransman Sylvain Chavanel. Hij legde het 13 kilometer lange parcours, dat ook door Oirsbeek en Doenrade liep, af in 16 minuten en 4 seconden.
Tweede werd Tom Dumoulin op 4 seconden achterstand. Klassementsleider Lars Boom was niet helemaal tevreden over zijn tijdrit. Hij had 20 seconden langer nodig om over de finish in Sittard-Geleen te komen. Hij blijft wel nog leider in het klassement.
Klik hier voor een fotoreportage >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.