Campagne 'Zoveel lekkers in Zuid-Limburg'
De VVV-Zuid-Limburg heeft vrijdag het startsein gegeven voor de campagne: Zóveel lekkers in Zuid-Limburg. Daarmee wordt aandacht gevraagd voor de streekproducten.
Op de website www.vvvzuidlimburg.nl/eten-drinken is veel informatie te vinden over de diverse streekproducten.
Limburg staat bekend om het Bourgondisch genieten. Vaak wordt daarbij gebruik gemaakt van producten die uit de eigen regio komen, zoals fruit, groenten en kruiden.
Maar ook het Limburgse bier neemt een voorname plek in. Omdat september bekend staat als de maand van de hop-oogst is er momenteel ook veel aandacht voor de Limburgse bierbrouwers.
Op de website staat ook veel informatie over diverse evenementen en er is een overzicht van unieke locaties waar men terecht kan voor een heerlijk etentje.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.