Burgemeester Link schieten in Schinnen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 23/09/2014 om 10:50
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:04

In Schinnen werd afgelopen weekend gestreden om de Burgemeester Link Trofee. Zes schutterijen schoten in 9 kavelronden de bölkes af, maar toen was er nog geen winnaar.

Daarop werd besloten om verder te schieten op de stokjes. Na enkele uren was er dan toch een winnend drietal: Jeroen Roberts, Muriel Bruls en Hein Leurs. Zij kregen de wisselbeker.

De voorzittersbeker ging naar de nieuwe voorzitter van Schutterij St. Sebastianus Schinnen, Jean Smeets.

De derde plaats was voor het drietal Midge Goffin, Kitty Leunissen en Django Goffin uit Doenrade. Tweede werden Dave Roberts, Jac Meulenberg en Frits Roberts.

Kijk hier naar foto's van de prijsuitreiking van het Burgemeester Link Schieten >>

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties