Brunssumse voorjaarskermis van start
Op het Koutenveld in Brunssum is vrijdagavond de voorjaarskermis van start gegaan. Geheel volgens traditie werd de kermis geopend door scoutingband Sint Vincentius, schutterij St. Gregorius de Grote en wethouder Ger Gerards.
De voorjaarskermis biedt een diversiteit aan attracties én een gevarieerd programma voor jong en oud. Brunssum organiseert jaarlijks maar liefst twee kermissen; één in het voorjaar en één in het najaar.
Kijk hier naar de fotoreportage >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.