Brunssumse met 50 kilo cocaine gepakt
Een 35-jarige vrouw uit Brunssum is in de Engelse kustplaats Dover opgepakt met 50 kilo cocaïne. De harddrugs hebben een straatwaarde van ruim 12 miljoen Britse pond.
Volgens een bericht bij de Britse nieuwszender ITV werd de vrouw half mei aangehouden en zit sindsdien vast.
De pakketjes drugs zaten verstopt in een VW-busje met Duits kenteken. Een deel van de drugs zou zijn verstopt in een lading autobanden.
De Brunssumse, die momenteel in de Duitse grensplaats Süsterseel woont, is op 1 juni in Engeland voor het eerst voor de rechter gebracht. Die heeft haar aanhouding bevolen voor verder onderzoek. In augustus moet ze opnieuw voorkomen.
Een deel van de gevonden pakketten met cocaïne. Foto: Border Force
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.