Brunssummers in nieuw tv-programma RTL

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 13/10/2015 om 10:43
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:57

Twee inwoners van Brunssum zijn zaterdag te zien in de eerste aflevering van Playback je Gek. In het nieuwe humoristische showprogramma van RTL moeten de deelnemers hun playback-kunsten vertonen.

Peter Nauts en Susanne Isenborghs voelen zich vereerd dat ze al meteen in de eerste aflevering hun kunsten mogen tonen. "Het is toch heel uniek is dat twee Limburgers deze kans hebben gekregen. Bovendien hebben we al 500 andere kandidaten achter ons gelaten" reageren ze verheugd.

Het programma staat onder leiding van Jandino Asporaat. Het is niet zozeer een talentenjacht, maar de deelnemers moeten natuurlijk wel goed lip sync kunnen playbacken, laat het duo weten. "Ook het studiopubliek wordt flink op de proef gesteld."

Het programma is zaterdag 17 oktober om 20.00 uur te zien op RTL4.

 

Susanne Isenborghs en Peter Nauts tijdens de opnames van de eerste aflevering Playback je Gek.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties