Brunssumer geeft misbruik toe

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 30/03/2016 om 16:36
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:54

Ricardo G. uit Brunssum heeft het misbruik van één meisje toegegeven. Dat meldt de website 1Limburg.

Volgens de verslaggever gaf de 42-jarige Brunssumer toe dat hij de, toen 18 maanden oude, dochter van zijn ex-vriendin seksueel heeft betast toen duidelijk werd dat er video-opnamen waren van het misbruik. De videobeelden die waren gemaakt met een mobile telefoon, stonden op twee harde schijven die in de oude woning van de Ricardo G. waren gevonden.

De rechtbank in Maastricht heeft drie dagen uitgetrokken om de zaak tegen de van misbruikverdachte Brunssumer te behandelen. Ricardo G. moet zich verantwoorden voor het plegen van ontucht met zes minderjarigen en de mishandeling en verkrachting van één van zijn vriendinnen. G. gaf woensdag morgen al aan dat hij zijn vriendinnen wel geslagen had. De verkrachting blijft hij stellig ontkennen.

De behandeling vindt in verband met de minderjarigen gedeeltelijk achter gesloten deuren plaats.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Reclame

Advertenties