Brunssum eerste met Active Living

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 25/09/2012 om 16:35
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:15

Brunssum is de eerste gemeente die met het programma Active Living van start gaat.

De GGD Zuid-Limburg en de Universiteit Maastricht hebben een programma ontwikkeld dat met meer bewegen het overgewicht bij kinderen doet afnemen.

Op 27 september starten de basisscholen Meander en Langeberg in Brunssum met het programma. Oud-profvoetballer Kevin Hofland en enkele wethouders geven het officiële startsein voor Active Living.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties