Briljanten bruidspaar in het zonnetje gezet
De gemeente Brunssum heeft Harm en Anna Bos-Ensing in het zonnetje gezet. Het echtpaar was afgelopen maandag 65 jaar getrouwd.
Burgemeester Luc Winants bezocht het 65-jarig bruidspaar woensdag in hun woning aan de Emmastaete aan de Akerstraat Noord in Brunssum.
De 88-jarige Harm Bos werkte vroeger bij het ABP. Treinen is zijn grootste hobby. Over de Nederlandse Spoorwegen weet hij alles te vertellen. De dienstregeling wist hij vroeger uit zijn hoofd.
Zijn vrouw Anna (88) had in die tijd de zorgen over het gezin dat verder bestond uit twee zonen en drie dochters. Lepeltjes sparen en handwerken waren haar favoriete bezigheden.
Kijk hier naar een fotoreportage over het bezoek aan Harm en Anna Bos-Ensing >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.