Brand in biechtstoel Geilenkirchen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 14/03/2014 om 14:13
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:06

De omgeving van de Mariakerk in Geilenkirchen is vrijdagmorgen een tijd afgesloten geweest, omdat de biechtstoel van de kerk in brand stond.

Even na half elf werd de brand ontdekt, waarna alarm werd geslagen. De brandweer had de vlammen geblust voordat het vuur kon overslaan naar het kerkgebouw.

De oorzaak van de brand is nog niet bekend, en wordt door de politie onderzocht.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties