Bekentenis in zuurmoorden zaak

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 3/06/2013 om 15:19
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:11

In de zuurmoorden zaak heeft Maurice L. bekend dat hij Alan Gergeri in 2009 heeft vermoord. De 22-jarige verdachte beweert door de Irakees in zijn jeugd misbruikt te zijn.

Volgens L. beging hij de moord in een opwelling maar de aanklager denkt daar anders over. Dinsdag behandelt de rechtbank de zaak om Mohammed Al Jader uit Schinveld. Ook hij zou door de Sittardse familie om het leven gebracht zijn. De twee Irakezen werden vervolgens in zoutzuur opgelost.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties