Auto over de kop, bestuurder bekneld

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 22/09/2015 om 06:43
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:57

In Hoensbroek is dinsdagochtend op de Randweg een auto over de kop gevlogen. De bestuurder kwam bij het ongeluk bekneld te zitten en moest door de brandweer uit zijn auto worden gehaald.

Het ongeluk gebeurde rond 5.20 uur ter hoogte van de kruising met de Pastoorskuilenweg. Voor zover bekend ging het om een eenzijdige aanrijding en waren er geen andere voertuigen bij het ongeluk betrokken.

Er werd ook een traumahelikopter opgeroepen, maar die hoefde niet meer ter plaatse te komen. Het slachtoffer werd gewond met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Hoe het ongeluk kon gebeuren wordt door de politie onderzocht.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties