Achtervolging eindigt in crash: meerdere aanhoudingen

foto © ZO-NWS | Track 88
Gepubliceerd op 21/03/2025 om 07:28
Laatst bewerkt op 21/03/2025 om 07:45
foto © ZO-NWS | Track 88

Een achtervolging die begon bij de Duitse grens in Kerkrade is geëindigd in een crash. Meerdere inzittenden zijn aangehouden.

De bestuurder negeerde donderdagavond een stopteken en ging er met hoge snelheid vandoor. Daarop zette het Grensoverschrijdend Politieteam de achtervolging in. In Kerkrade ging het mis en vloog de vluchtauto met hoge snelheid over de kop. De inzittenden werden aangehouden. Onbekend is of er iemand gewond is geraakt.

Op het voertuig zaten kentekenplaten van de Duitse stad Euskirchen. De Koninklijke Marechaussee heeft de zaak in onderzoek.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties