50.000 euro voor Schunk
Het museum Schunk in Heerlen krijgt 50.000 euro van het Mondriaan Fonds. Het geld is bedoeld om kunst van na 1945 aan te schaffen.
Het fonds geeft kunstmusea met een belangwekkende collectie aan hedendaagse kunst of vormgeving eens in de twee jaar een steuntje in de rug. Voor de komende twee jaar heeft het fonds zo'n 2,5 miljoen euro toegekend aan 17 verschillende musea. In totaal krijgen drie Zuid-Limburgse musea geld.
Ook het Bonnefantenmuseum in Maastricht en De Domijnen in Sittard krijgen respectievelijk 180.000 en 150.000 euro van het Mondriaan Fonds.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.