31 burgemeesterskandidaten Voerendaal

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 26/08/2014 om 16:06
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:04

31 Personen hebben gesolliciteerd voor de functie van burgemeester in Voerendaal. Dat heeft de provincie dinsdag bekendgemaakt. Van de 31 kandidaten zijn er 23 man en 8 vrouw.

Veel kandidaten hebben een ambtelijke en of politiek-bestuurlijke achtergrond. Drie kandidaten zijn niet lid van een politieke partij.

Op dit moment is Ed Sprokkel nog burgemeester van Voerendaal. Dat is hij sinds 2008. Daarvoor was de PvdA'er wethouder in Valkenburg aan de Geul.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties