25 kanaries uit volière gestolen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 25/01/2015 om 12:10
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:02

In Hillensberg, vlak over de grens bij Doenrade, zijn 25 kanaries uit een volière gestolen. De dader of daders braken de deuren van het vogelverblijf open en namen 25 vogels mee.

Ze hadden zich toegang tot de tuin bij de woning aan de Bergstrasse verschaft door de omheining kapot te knippen.

Onlangs werden nog in Roggel 40 kanaries gestolen. Daarvoor was dat het geval in Arcen. Of er een verband is, is nog niet bekend.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties