11-jarige jongen misbruikt in Kerkrade
De politie heeft een 28-jarige man uit Kerkrade aangehouden omdat hij verdacht wordt van seksuele handelingen met een jongen van 11 jaar.
De man zou het jongetje op de Rolduckerstraat in Kerkrade onzedelijke handelingen hebben laten verrichten. De zaak kwam aan het licht omdat de ouders op een gegeven moment chat gesprekken tussen de man en hun zoon vonden.
Het misbruik heeft plaatsgevonden op de warme zondagmiddag van 14 juni. De politie is op zoek naar getuigen van het voorval.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.